قوانین سایت

قوانین و مقررات

برای اینکه یک خرید باکیفیت و مطمئن را تجربه کنید، پیشنهاد میکنیم حتما قوانین و مقررات مربوط به سفارش و خرید محصول از فروشگاه آنلاین لوازم آرایش بلاران را پیش از خرید و ثبت سفارش مطالعه بفرمایید.

Rules
بیشتر درباره بلاران

بلاران به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی که دارای فروشگاه حقیقی نیز ، برای مراجعه و خرید حضوری می باشد ، تلاش می کند ، بهترین خدمات و بهترین محصولات اصلی و اورجینال را عرضه نماید و برای فروش بهتر و شفاف و حفظ حقوق خریدار و فروشنده ، قوانین و تعهداتی را تعیین کرده که رعایت آن از سوی هردو طرف معامله الزامی می باشد

مجموعه بلاران به عنوان مرجع فروش لوازم آرایشی بهداشتی تلاش می کند ، اطلاعات و مشخصات کالا را بطور دقیق و به بهترین شکل ممکن در اختیار کاربران قرار دهد تا مشتریان انتخاب بهتری داشته باشند . با توجه به این موارد ، در هنگام انتخاب کالا ،  به تمام مشخصات کالا دقت نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید. مسئولیت انتخاب محصول و کالا، بر عهده کاربر می‌باشد و بلاران هیچ مسئولیتی درباره انتخاب کاربر نخواهد داشت.

کلیه قوانین، فرایند‌ها و رویه‌های فروش لوازم آرایشی بهداشتی بلاران، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و عضویت در سایت یا اپلیکیشن بلاران از سوی کاربر یا مشتری به منزله آگاهی و پذیرش قوانین سایت بلاران می‌باشد و کاربر یا مشتری موظف به رعایت قوانین مذکور می‌باشد. ثبت اطلاعات در حساب کاربری توسط مشتری، به منزله تایید درستی اطلاعات از سوی کاربر می‌باشد و چنانچه این قوانین، رویه‌ها و خدمات تغییر کند، در همین صفحه اطلاعات آن بروزرسانی خواهد شد و مادامی‌که کاربر یا مشتری از خدمات سایت بلاران  استفاده می‌نماید ، به منزله پذیرش کامل این تغییرات از سوی وی می‌باشد و حق هرگونه اعتراض نسبت به آن را از خود سلب می‌نماید

بلاران متعهد است در روزهای کاری و ساعات اداری ، مراحل بسته بندی و ارسال محصول را در اولین فرصت ممکن انجام دهد. چنانچه تغییری در قیمت و یا عدم موجودی محصول خریداری شده یا سایر تغییرات احتمالی انجام گیرد، بلاران متعهد میگردد این چنین مشکلات احتمالی را از راههای ارتباطی کاربر در فرم مربوطه ثبت شده ، اطلاع رسانی کند و زمان بعدی ارسال ،لغو و یا سایر تغییرات را با مشتری هماهنگ نماید. در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش پس از 3 روز کاری لغو می‌شود و مبلغ پرداختی توسط کاربر به اعتبار حساب کاربری ایشان اضافه می‌شود.

فروشگاه لوازم آرایش بلاران ، این اجازه را دارد تا بازه‌های زمانی اعلام شده برای ارسال کالا را بنا به شرایط و حجم سفارشات تغییر دهد. و از طریق تماس تلفنی یا پیامک موضوع را به مشتری اطلاع دهد. ارسال کالای مشتریانِ تهران ،در روز‌های کاری از ساعت 10 الی 18 می‌باشد و سفارش در طول بازه به دست مشتری خواهد رسید و امکان تعیین زمان دقیق تحویل کالا به مشتری وجود نخواهد داشت ولی مشتری این امکان را دارد ، ساعت تقریبی دریافت کالا را با ما هماهنگ کند (بعنوان مثال: بین 10 تا 13) تا اقدامات لازم را انجام دهیم . برای سفارشات شهرستان زمان تحویل کالا به شرکت پست بستگی دارد و کاربر برای پیگیری وضعیت سفارش خود باید به استفاده از کد رهگیری مرسوله پستی که در اختیار ایشان قرار می دهیم ،به سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران مراجعه نماید. مسئولیت درستیِ ثبت آدرس گیرنده ، بر عهده مشتری می‌باشد. سفارش‌ها به آدرس ثبت شده توسط شما در هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد، از این رو باید در ثبت آدرس، کدپستی و سایر مشخصات ، در فرآیند ثبت سفارش دقت لازم داشته باشید. در صورت بروز اشتباه از سوی مشتری در ثبت آدرس گیرنده هزینه ارسال مجدد به آدرس صحیح بر عهده مشتری می‌باشد.

 

مشتری موظف است در هنگام دریافت کالا، در حضور پیک سطح شهر و یا مامور پست اقلام سفارش را با فاکتور سفارش چک نماید و از صحیح و سالم بودن کالا و یا تعداد کالای سفارش داده شده، مطمئن شود و پس از تایید موارد ذکر شده، سفارش خود را تحویل گیرد. بدیهی است امضاء و تائید شما به مامور پست یا پیک سطح شهر به منزله دریافت سفارش کالاهای سفارش به صورت کامل و سالم تلقی میگردد و پس از آن فروشگاه لوازم آرایش بلاران ، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. و حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود نسبت به تعداد اقلام سفارش و سلامت کالا سلب می‌نماید. ضمنا توجه فرمایید بسته پستی ارسالی نباید مخدوش باشد.

 درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت ، مشتری 24 ساعت (یک روز کاری) پس از دریافت کالا مهلت دارد تا مورد را به اطلاع تیم پشتیبانی برساند. پس از اعلام ، بررسی‌های اولیه توسط پشتیبانی بلاران انجام می‌گیرد و راهنمایی‌های لازم جهت بازگشت کالا توسط ایشان صورت خواهد گرفت. 3 تا 5 روز کاری پس از دریافت کالا توسط انبار و بررسی موارد اعلام شده از سمت مشتری و تایید اظهارات مشتری، بازگشت وجه به حساب مشتری صورت خواهد گرفت. توجه داشته باشید برای انجام بازگشت وجه ، حتما شماره کارت با نام سفارش دهنده کالا مطابقت داشته باشد.

مجموعه بلاران ،برای مشتریان خود امکان مشاوره رایگان آنلاین و تلفنی را فراهم کرده است. شما می توانید در ساعات اداری با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما ، ارتباط برقرار کنید و یا از طریق پیام رسان واتساپ یا تلگرام ،مشاوره دریافت نمایید

حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود را جزو تعهدات همیشگی خود میدانیم و در این راستا تلاش خواهیم کرد. مجموعه آرایشی بهداشتی بلاران ، اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه آن به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات نیز به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. مجموعه بلاران در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات و کامنت های ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، بلاران این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر، پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد. اطلاعات مندرج در پروفایل‌های شخصی سایت بلاران، که از سوی مشتری در این سایت به ثبت ‌می رسد ، نزد وب‌سایت امانت حساب می‌شود و وب سایت تمامی‌قوانین مربوط به رازداری را برای آن رعایت میکند. وب‌سایت فروشگاه لوازم آرایش بلاران به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد. تنها به درخواست دستگاه‌های قانونی ، وب سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه‌های ذی‌صلاح ارائه دهد.